bladox.com Forum Index bladox.com
Turbo SIM Toolkit Adapter Forums
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

dotaz "zacatecnika"

 
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
x-man
Guest





PostPosted: Fri May 12, 2006 12:40 pm    Post subject: dotaz "zacatecnika" Reply with quote

koukal jsem tady po fóru a na strankách bladox a někde jsem pořádně nenašel nebo spíš nezjistil jak aktivovat/deaktivovat AA.
vyčetl jsem že to jde přes Vstup IN_CENTRAL

Ale hlavně mě zajímá jestli jde alarm aktivovat/deaktivovat nějakým "impulzem" (přivedením na nějaký vstup +/- signál) nebo tak nějak a nebo se musí pro aktivaci a deaktivaci prozvánět(což se mi zrovna nechce při každým nasednutí do auta prozvánět).

Děkuji za odpověď
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Tue May 16, 2006 1:34 pm    Post subject: Re: dotaz "zacatecnika" Reply with quote

x-man wrote:
koukal jsem tady po fóru a na strankách bladox a někde jsem pořádně nena?el nebo spí? nezjistil jak aktivovat/deaktivovat AA.
vyčetl jsem ?e to jde přes Vstup IN_CENTRAL


Ano, stav na IN_CENTRAL rika, zda je alarm aktivovan/deaktivovan. V AA2 (novejsi verze - obdoba Turbo Lite 2) je tento vstup oddelen optronem - je mozne spinat primo 12v.

Quote:

Ale hlavně mě zajímá jestli jde alarm aktivovat/deaktivovat nějakým "impulzem" (přivedením na nějaký vstup +/- signál) nebo tak nějak a nebo se musí pro aktivaci a deaktivaci prozvánět(co? se mi zrovna nechce při ka?dým nasednutí do auta prozvánět).

Děkuji za odpověď


Presne k tomu slouzi tento vstup.
Back to top
x-man
Guest





PostPosted: Tue May 16, 2006 6:51 pm    Post subject: Re: dotaz "zacatecnika" Reply with quote

Díky za odpověď.

Ještě malinký dotaz AA a AA2 je to samý jen s novejším firmwarem?

Já jen abych si už kdyžtak rovnou objednal ten s tím jak má vstup oddelen optronem.

Díky
Back to top
pz
Guest





PostPosted: Wed May 17, 2006 9:29 pm    Post subject: Re: dotaz "zacatecnika" Reply with quote

x-man wrote:
Díky za odpověď.

Je?tě malinký dotaz AA a AA2 je to samý jen s novej?ím firmwarem?


Ne, je to jina deska, vypada jako Turbo Lite 2, ale navic je tam rs232 pro seriove gps.

Quote:

Já jen abych si u? kdy?tak rovnou objednal ten s tím jak má vstup oddelen optronem.

Díky


My uz dodavame rovnou tuto novou verzi, nejak nemame cas upravit web/dokumenty.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    bladox.com Forum Index -> v?e o turbu All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group